401

(3 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Nie ma nikt żadnych doświadczeń z mwan3 i ipv6?

402

(3 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Elo ;]
Potrzebuję skonfigurować mwan3 w taki sposób żeby po wpięciu modemu do routera ftp szło przez wan2 a wszystko inne przez wan1. Po wyjęciu modemu wszystko ma wracać do normy czyli ftp również ma iść przez wan1. Doszedłem do momentu w którym działał loadbalancing ale zorientowałem się, że przestało mi działać ipv6. Czy mwan3 gryzie się z ipv6?

Dobry wybór smile

404

(2 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Twój router jest wspierany. Jeżeli masz v1 to instalujesz luci-ar71xx-generic-tl-wr842n-v1. TL-WR842ND i TL-WR842N to takie same urządzenia. Różnią się tylko tym, że w wersji z "D" są odkręcane anteny.

405

(29 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale jak konfigurowałem wdr4300 kumplowi to też miałem problem z maksymalną prędkością. Ustawiłem chyba kanał 157 i htmode HT40. Przetestuj i daj znać jak to wygląda. Jak złapię kumpla to dam znać jak on ma ustawione. On ma kartę intel ac 7260.

406

(9 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Ja za swojego wndr3700v2 kilka miesięcy temu zapłaciłem 110 zł, a bije on na głowę routery o których piszesz. Lepiej poczekać na okazję lub dołożyć kilkadziesiąt złotych niż kupować sprzęt z najniższej półki. W przypadku routerów z OpenWRT apetyt rośnie w miarę jedzenia i za chwilę będziesz żałować, że chciałeś zaoszczędzić smile

1. Router daje za mało prądu więc potrzebujesz aktywny hub usb.
2. Modem powinien być możliwie jak najdalej odsunięty od routera.

408

(17 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Jaki masz ten konwerter? Ja u siebie musiałem łączyć TX z TX i RX z RX bo były piny odwrotnie opisane smile

409

(3 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Na tym forum nikogo to nie obchodzi.

410

(49 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Już Ci wszyscy pomogli tylko jeszcze o tym nie wiesz, bo nie skorzystałeś z wyszukiwarki na forum...

Z luci nie skonfigurujesz radia ac w BB. Dopiero w trunku to działa. W BB musisz z konsoli to zrobić.

412

(8 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Z tego co zrozumiałem to kolega ma modem mobilny na USB więc raczej sobie go w taki adapter nie wepnie.

413

(19 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Zmień firmware w modemie. Może na innym zacznie działać.

414

(15 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Ja od dawna korzystam z rtorrent i bardzo sobie chwalę. Tu raczej PLAY stwarza problemy, a nie klient torrent.

415

(15 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Na prywatnych trackerach i świeżych pozycjach to zawsze łącze jest wąskim gardłem. Kilka minut po wstawieniu torrenta można go spokojnie pobierać z prędkościami powyżej 1 Gb/s.

Wracając do tematu... U mnie też torrenty nie chcą się seedować w PLAY. Kilka razy próbowałem i zdecydowanie szybciej było go wysłać na dedyka i dopiero tam seedować.

416

(1 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Chyba raczej czekasz aż ktoś Ci link podrzuci, bo jak byś szukał to byś znalazł - http://wiki.openwrt.org/toh/tp-link/tl-wr741nd

1. Nie ingeruje w sprzęt. Zmienia adres MAC w rejestrze Windows. Nie każdy sterownik jednak to obsługuje. Np. sterowniki karty wifi rtl8187 w Windows 7 ignorują ten wpis w rejestrze i MAC się nie zmienia ( pomaga instalacja sterownika od Windows XP ).

Jeżeli chodzi o Flash i RAM to w rozsądnych pieniądzach nic lepszego od ZyXEL NBG6716 nie kupisz.

misioooo napisał/a:

W linuksie jest narzędzie scp. Aby plik skopiować to routera (gdy mamy z nim łączność:

scp path/filename root@ip_routera:/path

Wiemy, pamiętamy, korzystamy tongue

Zmiana MAC to nie ingerencja w sprzęt. Ten program zmienia tylko jedną wartość w rejestrze.

Ściągnij sobie ten programik i sprawdź. http://highside.pl/MACAddressChanger.exe

Tylko upewnij się, że MAC się zmienił, bo na niektórych sterownikach nie da się tego zrobić.

Zawsze możesz obejść problem i zmienić mac karty sieciowej w kompie. Na Windows XP nie powinieneś mieć z tym problemu.

423

(196 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

W takim razie tak jak napisał @Cezary smtp.live.com

424

(126 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Podłącz modem i WAN. Zrestartuj router i testuj. Sprawdź czy zmienia się ip i jak ściągają się pliki.

425

(126 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

jak działa na jednym i na drugim to musi działać. zobacz jeszcze to ściąganie dwóch plików. powinno rozłożyć. ja idę spać, bo też już nie mam siły. dobranoc.