Odp: TL-Wr841N i harmonogram Wifi na openWrt
Wgrałem openwrt z tej strony:
http://dl.eko.one.pl/chaos_calmer/ar71xx/
nie zauważyłem że jest to bez luci wiec niemoge sie zalogowac przez www poprzez bramkę 192.168.1.1
ok. To próbuję przez ssh sie zalogowac na brame 192.168.1.1 podaje root po czym jest info o haslo i tu jest pytanie co jest haslem. Próbuje rózne i żadne nie działa.
\normalnie mnie to przerosło. Nie znam się na tym za dobrze i chyba poległem. Nie wiem jak teraz wrócić do oryginala lub gargoyle.
Coś bylo, że przez recovery tftp moge wgrywać każde ale przy próbie wgrania nic nie wychodzi. Czy ip ma być takie jak robiłem gdy wgrywałem gargoyle z oryginala tj 192.168.0.66 i zmienić nazwę pliku gargoyle ten z sysupdate na wr841nv11_tp_recovery.bin czy może inaczej.