Hei,
pracuje na Lede mam postawione mosty miedzy punktami dostepowymi 1 AP cisco oryg oprogramowanie--> 3x Lede w client mode
Docelowo Lede przepuszczac ma caly ruch sieciowy od AP do biorcow podlaczonych po kablu do Clienta.
Pingi ida mi w sieci normalnie miedzy kompem podlaczonym do AP - a tym po kablu do klienta.
Czy jest jakis sposob na sprawdzenie czy bridge jest calkowicie klarowny??
Mam kilka urzadzen spiac na dniach i nie mam pojecia jeszcze na jakim\jakich portach beda pracowac.
Dlatego wole miec wszystko calkowicie klarowne bo wszystko ma byc w jednej sieci lokalnej.
Lub inaczej : czy jest jakis sposob by zmusic bridge do przepuszczenia calego ruchu??
Na obecna chwile na klijencie mam
- firewall: 1 lan, 2 Wlan
- most za pomoca Relayd
- DHCP przkierowanie - pobiera z glownego AP