Temat: przypadkowo usunięty katalog systemowy
Hej,
przewaliłem forum ale nie znalazłem sensownej odpowiedzi.
przypadkiem poleceniem : rm -r /lib wywaliłem cały katalog.
Wywalony miał być nie katalog główny lecz przypadkiem stworzony wewnątrz.
Za wcześnie przydusił mi się enter. Efektem:
-brak gui
-komendy sysupgrade itd nie działaja
- mam połączony jeszcze ssh ale zaraz pójdę spać - nowe okno wywala błąd.
zostaje tylko failsafe? Czy też nie pójdzie.