Temat: MR3420v2, E398, Plus, nowy Gargoyle, extroot, brak interfejsu wwan0
Czesc,
Przepraszam jeśli już było, ale nie potrafiłem znaleźć odpowiedzi,
Zainstalowalem dzisiaj nowy Gargoyle (wcześniej tez miałem ten problem, wiec wersja chyba nie ma znaczenia),
Uzywam modemu E398 chciałem skorzystać z dobrodziejstwa qmi ale nie mam w systemie interfejsu wwan0,
Wydaje mi się ze wszystkie potrzebne pakiety od razu sa w systemie mimo to nie ma,
Ze strony tez nie da się przestawić,
Co zrobić, gdzie mogę zajrzeć by sprawdzić czego nie dopelnilem żeby to dzialalo ?
Dziekuje, Przemek