Temat: TL-WDR3600 problem z FTP
Witam. Po przejściu na Gargoyle 1.5.9.5 z oryginalnego FW nie działa mi FTP. Gdy wpinam np dysk usb lub pamięc flash to w GUI system/nośniki usb pojawia się współdzielenie dysków itd. Podłączony dysk jest wykryty, pokazane jest miejsce podmontowania oraz pojemność. Dodaje sobie użytkownika FTP ale przy próbie zalogowania się już po wpisaniu lokalnego IP nic się nie dzieje, połączenie nie zostaje nawiązane.
Jestem raczej słabo zaawansowany w jakiś konfiguracjach z konsoli ale VPN ustawiony mam dobrze i działa bardzo fajnie. Prosiłbym o pomoc w kwestii FTP oraz Samby.