Temat: MR-3220 chyba brick po uaktualnieniu do AA
Witam, od dość długiego czasu korzystałem z openwrt na routerze MR3220. Działalo dobrze.
Skusiłem się dzisiaj na aktualizację do
gargoyle-1.5.8.2-ar71xx-tl-mr3220-v1-squashfs-sysupgrade.bin
i niestety - chyba koniec routera.
Po włączeniu zasilania zapala się PWR o koniec. Jeśli podłączam kablem - miga właściwa dioda portu.
Próba dłuugiego reset i bez zmian.
Włączania z przyciskiem QSS nic nie zmienia.
Czy jeszcze coś można zrobić by ożywić router?