Temat: Gdzie się podziały pakiety Gargoyle PL?

Chciałem pobrać aktualne pakiety a tu zonk - serwer świeci pustkami ;-(

Co się stało Cezary?

2

Odp: Gdzie się podziały pakiety Gargoyle PL?

pewnie kompilacja na AA smile

Xiaomi AX3200, AX3600, 3G, 4A

3

Odp: Gdzie się podziały pakiety Gargoyle PL?

Czy możecie napisać co będzie nowego w AA ?
Jakiś link gdzie można poczytać ?

4

Odp: Gdzie się podziały pakiety Gargoyle PL?

Zobacz na eko.one.pl gdzie znajdują się obrazy.

Jeżeli chodzi o wersję na AA - nowości nie będzie (plugin ftp zostanie zintegrowany z sambą/nfs). Reszta bez zmian, ale bebechy pod spodem są inne.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

5

Odp: Gdzie się podziały pakiety Gargoyle PL?

http://ecco.selfip.net/gargoyle-pl/ar71xx/
brak obrazów ;-(
http://ecco.selfip.net/gargoyle-pl/attitude_adjustment/
i tu też ;-(

Cezary kiedy z powrotem się pojawią ?
Czy planujesz wersjonować pliki tak by można było ściągnąć starsze wersje?

6

Odp: Gdzie się podziały pakiety Gargoyle PL?

Jeszcze raz - zobacz na eko.one.pl w dokumencie o gargoyle gdzie są obrazy. Bo są tam nadal tylko przeniesione do innego katalogu.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

7

Odp: Gdzie się podziały pakiety Gargoyle PL?

http://ecco.selfip.net/gargoyle-pl/backfire/ar71xx/

RB760iGS + RB260GS / Ryzen 5 2660 / 16G DDR4 / MiniITX - Inea 1G (https://i.imgur.com/TLbJVDw.png)
RB951-2HnD / Celeron J1900 / 4G DDR3 / MiniITX - Satpol 100M

8

Odp: Gdzie się podziały pakiety Gargoyle PL?

No właśnie nie podawaj adresu bo jak się zmieni to znów będzie krzyk że nie ma. W dokumentach na eko.one.pl jest tego miejsce.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

9

Odp: Gdzie się podziały pakiety Gargoyle PL?

Wybacz, chciałem byc szczodry i dobroduszny

RB760iGS + RB260GS / Ryzen 5 2660 / 16G DDR4 / MiniITX - Inea 1G (https://i.imgur.com/TLbJVDw.png)
RB951-2HnD / Celeron J1900 / 4G DDR3 / MiniITX - Satpol 100M

10 (edytowany przez moll47u 2012-10-19 07:45:43)

Odp: Gdzie się podziały pakiety Gargoyle PL?

Cezary a co z wersjonowaniem plików?

Przydało by się w nazwie dodać np. b3088

11

Odp: Gdzie się podziały pakiety Gargoyle PL?

Jak sie zalogujesz przez ssh to zobaczysz z jakiej wersji to pochodzi. Nigdy tego nie zrobiłeś?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

12

Odp: Gdzie się podziały pakiety Gargoyle PL?

Cezary tu bardziej chodzi o pobieranie plików ;-) od 2 lat ściągam z Twojej strony obrazy i czasami zdarzyło mi się "wgrać" stary soft. Zdarzyło się też że starsza wersja działała lepiej od nowszej ;-(

13

Odp: Gdzie się podziały pakiety Gargoyle PL?

Ja nie robię archiwum, nie przechowuję starych wersji.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.