Temat: Gdzie się podziały pakiety Gargoyle PL?
Chciałem pobrać aktualne pakiety a tu zonk - serwer świeci pustkami ;-(
Co się stało Cezary?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Gdzie się podziały pakiety Gargoyle PL?
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Chciałem pobrać aktualne pakiety a tu zonk - serwer świeci pustkami ;-(
Co się stało Cezary?
pewnie kompilacja na AA ![]()
Czy możecie napisać co będzie nowego w AA ?
Jakiś link gdzie można poczytać ?
Zobacz na eko.one.pl gdzie znajdują się obrazy.
Jeżeli chodzi o wersję na AA - nowości nie będzie (plugin ftp zostanie zintegrowany z sambą/nfs). Reszta bez zmian, ale bebechy pod spodem są inne.
http://ecco.selfip.net/gargoyle-pl/ar71xx/
brak obrazów ;-(
http://ecco.selfip.net/gargoyle-pl/attitude_adjustment/
i tu też ;-(
Cezary kiedy z powrotem się pojawią ?
Czy planujesz wersjonować pliki tak by można było ściągnąć starsze wersje?
Jeszcze raz - zobacz na eko.one.pl w dokumencie o gargoyle gdzie są obrazy. Bo są tam nadal tylko przeniesione do innego katalogu.
http://ecco.selfip.net/gargoyle-pl/backfire/ar71xx/
No właśnie nie podawaj adresu bo jak się zmieni to znów będzie krzyk że nie ma. W dokumentach na eko.one.pl jest tego miejsce.
Wybacz, chciałem byc szczodry i dobroduszny
Cezary a co z wersjonowaniem plików?
Przydało by się w nazwie dodać np. b3088
Jak sie zalogujesz przez ssh to zobaczysz z jakiej wersji to pochodzi. Nigdy tego nie zrobiłeś?
Cezary tu bardziej chodzi o pobieranie plików ;-) od 2 lat ściągam z Twojej strony obrazy i czasami zdarzyło mi się "wgrać" stary soft. Zdarzyło się też że starsza wersja działała lepiej od nowszej ;-(
Ja nie robię archiwum, nie przechowuję starych wersji.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Gdzie się podziały pakiety Gargoyle PL?
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc