Temat: Podmiana modułu(sterownika)
Czy jest możliwa podmiana modułu ehci-hcd.ko znajdującego /var/lib/kernel ver/ na własny skompilowany przez siebie bez wgrywania nowego obrazu oprogromania na router?
Jeśli sterownik by nie zadziałał router po restarcie zawiesi się?
Czy hipotetycznie wgranie sterownika na system nakładkowy /overlay spowoduje ponowne wczytanie jakimś cudem sterownika od nowa?