Temat: MiFi - Pakiet Równoważenie obciążenia/Przełączanie awaryjne
Pytanko. Jak się nazywa pakiet "Pakiet Równoważenie obciążenia/Przełączanie awaryjne" dla MiFi, który jest w w tym artykule? https://eko.one.pl/?p=easyconfig
Czy to mwan3?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → MiFi - Pakiet Równoważenie obciążenia/Przełączanie awaryjne
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Pytanko. Jak się nazywa pakiet "Pakiet Równoważenie obciążenia/Przełączanie awaryjne" dla MiFi, który jest w w tym artykule? https://eko.one.pl/?p=easyconfig
Czy to mwan3?
tak, mwan3. Tyle że on tylko ew wyświetla status, nie umożliwia konfiguracji tego. Nigdy tego nie zrobiłem.
A , czyli konfiguracja przez konsolę a w MIFi pokaże tylko status?
Tak, tylko status.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → MiFi - Pakiet Równoważenie obciążenia/Przełączanie awaryjne
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc