Temat: WR940N v6 - uboot
Witam,
Potrzebuję uboot do WR940Nv6 obsługujący pamięć 16Mb.
Pobrałem pliki GPL z TP-Link i szukałem uboot tej platformy AP151/CUS249 ale nie mogę znaleźć pliku w którym trzeba zrobić podmiankę Flash i skompilować sobie z niego nowy firmware.
Czy byłby ktoś w stanie mnie nakierować gdzie w tej paczce znaleźć potrzebny plik do kompilacji?
Pozdrawiam