Temat: R6220- zdalny dostęp na sofcie oryginalnym

Cześć
Mam netgeara r6220 z najnowszym oryginalnym softem V1.1.0.114 i nie mogę tam znaleźć opcji włączającej zdalny dostęp.
Czy ktoś z Was wie jak można to włączyć w tym sofcie?
Wg instrukcji powinno to być w ADVANCED > Advanced Setup > Remote Management
a ja mam tam tylko Web Services Management i niestety nie ma tam opcji włączania zdalnego dostępu. W zasadzie to jest tam tylko jedna opcja - Always Use HTTPS to Access Router.

2

Odp: R6220- zdalny dostęp na sofcie oryginalnym

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie: skoro nie ma tej opcji w ustawieniach to widocznie jej nie ma.

WinISO.pl - Archiwum polskich wersji systemów Windows, Windows Serwer i Office

3 (edytowany przez FUTURISTA 2023-01-04 17:06:14)

Odp: R6220- zdalny dostęp na sofcie oryginalnym

Myślałem, że może została gdzieś przeniesiona lub "zakamuflowana".
Nie wydaje mi się, żeby producent usunął tę opcję nie dając nic w zamian.
Szczególnie, że w manualu jest, czyli we wcześniejszych wersjach taka opcja była dostępna, nie tylko podstawowa, a rozbudowana o wybór adresów, z których można się logować.
Może netgear udostępnia jakiś inny sposób zarządzania zdalnego? Nie wiem, może przez założenie konta i logowanie na ich stronie?

4

Odp: R6220- zdalny dostęp na sofcie oryginalnym

Może wgraj starszą wersję i zobaczy czy będzie?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.