Temat: R6220- zdalny dostęp na sofcie oryginalnym
Cześć
Mam netgeara r6220 z najnowszym oryginalnym softem V1.1.0.114 i nie mogę tam znaleźć opcji włączającej zdalny dostęp.
Czy ktoś z Was wie jak można to włączyć w tym sofcie?
Wg instrukcji powinno to być w ADVANCED > Advanced Setup > Remote Management
a ja mam tam tylko Web Services Management i niestety nie ma tam opcji włączania zdalnego dostępu. W zasadzie to jest tam tylko jedna opcja - Always Use HTTPS to Access Router.