Temat: Tailscale na Openwrt
Witam, czy na TP-Link TL-MR6400 v5 można odpalić sieć (agenta) Tailscale.
Czy ktoś już to robił, czy jest jakiś tutorial ?
Dzięki z góry za pomoc
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Inne → Tailscale na Openwrt
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam, czy na TP-Link TL-MR6400 v5 można odpalić sieć (agenta) Tailscale.
Czy ktoś już to robił, czy jest jakiś tutorial ?
Dzięki z góry za pomoc
https://eko.one.pl/forum/viewtopic.php? … 70#p260170
Dziękuję Cezary.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Inne → Tailscale na Openwrt
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc