Temat: Tailscale na Openwrt

Witam, czy na TP-Link TL-MR6400 v5 można odpalić sieć (agenta) Tailscale.
Czy ktoś już to robił, czy jest jakiś tutorial ?
Dzięki z góry za pomoc

2

Odp: Tailscale na Openwrt

https://eko.one.pl/forum/viewtopic.php? … 70#p260170

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Tailscale na Openwrt

Dziękuję Cezary.