1 (edytowany przez Shoonay 2022-08-14 08:01:22)

Temat: QNAP QHora-301W

Jest szansa na openwrt dla czegoś takiego?

https://www.qnap.com/pl-pl/product/qhora-301w

https://www.youtube.com/watch?v=DDk55rg1Nfs

Z Openwrt byłby to zajebisty kawałek przyszłościowego sprzętu za tę cenę, ma dwa złącza 10gb + cztery 1gb, a do tego wifi6.
Z tego co oglądałem w oficjalnych materiałach, wejścia można skonfigurować jako albo 2 x 1gb WAN albo 1 x 10gb WAN i być gotowym albo na upgrejd gigabitowego internetu do czegoś szybszego w (nie)dalekiej przyszłości, ALBO podłączenie drugiego światłowodu gigabitowego, z którym poradzi sobie wbudowany load balancer, i już teraz można się cieszyć 2gb internetem w każdym domu big_smile

2

Odp: QNAP QHora-301W

https://forum.openwrt.org/t/adding-open … 301w/96934

Tam jest soc który oficjalnie nie jest wspierarny przez openwrt, choć odpowiednie łatki już istnieją. Więc jak masz sprzęt to możesz działać. https://github.com/robimarko/openwrt/co … e1076a45e3  Tu znajdziesz obrazy na to: https://forum.openwrt.org/t/adding-open … /96934/332

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: QNAP QHora-301W

Hmmm, w chinach już działają: https://inf.news/en/home/91d957ae072caf … 467ec.html