Temat: QNAP QHora-301W
Jest szansa na openwrt dla czegoś takiego?
https://www.qnap.com/pl-pl/product/qhora-301w
https://www.youtube.com/watch?v=DDk55rg1Nfs
Z Openwrt byłby to zajebisty kawałek przyszłościowego sprzętu za tę cenę, ma dwa złącza 10gb + cztery 1gb, a do tego wifi6.
Z tego co oglądałem w oficjalnych materiałach, wejścia można skonfigurować jako albo 2 x 1gb WAN albo 1 x 10gb WAN i być gotowym albo na upgrejd gigabitowego internetu do czegoś szybszego w (nie)dalekiej przyszłości, ALBO podłączenie drugiego światłowodu gigabitowego, z którym poradzi sobie wbudowany load balancer, i już teraz można się cieszyć 2gb internetem w każdym domu ![]()