Temat: Meraki MR12 i 16
Witam serdecznie,
Mam w posiadaniu urządzenia Meraki MR12 i Meraki Mr16, w obu przypadkach wgrane jest OpenWRT 19.07.8. Z tego co widzę, na stronie projektu OpenWRT, dostępne są obrazy 21.02.x
Przy próbie upgrade z Luci, wyrzuca błąd - spodziewałem się, bo z tego co wyczytałem, obrazy są zupełnie inaczej napisane.
Czy jedyną opcją zmiany na 21.02 jest przejście przez https://openwrt.org/toh/meraki/mr12 czyli uart i tftp ??
pozdrawiam