Temat: skrypty w etc/init.d
witam,
napisałem skrypt, który chciałbym aby odpalał sie przy starcie systemu. Skrypt wyglada tak:
#!/bin/sh /etc/rc.common
# Copyright (C) 2006 OpenWrt.org
echo 93 > /sys/class/gpio/export
echo 92 > /sys/class/gpio/export
echo "in" > /sys/class/gpio/gpio93/direction
echo "in" > /sys/class/gpio/gpio92/directionutworzyłem go w pliku /etc/init.d i nadałem mu pełne prawa. Kiedy odpalam skrypt ręcznie-wykonuje się i nie ma problemu. Ale nie odpala się on przy starcie urządzenia i nie wiem czemu?