1 (edytowany przez gregd72002 2020-12-21 13:23:53)

Temat: easyconfig i wygasanie sesji

Witam,

Gdzie znajdę opcję do zwiększenia długości sesji w MiFi https://eko.one.pl/?p=easyconfig
? Lub w jakim pliku szukać?

Moja sesja wygasa po 30 sekundach.

Dzięki,

2

Odp: easyconfig i wygasanie sesji

300 sekund jest domyślnie i to wartość pochodząca z openwrt (rpc), nie z easyconfig.

Skoro masz mniej to masz rozbieżność czasy pomiędzy routerem a komputerem?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3 (edytowany przez gregd72002 2020-12-21 13:28:39)

Odp: easyconfig i wygasanie sesji

Czas jest dobry. Synchronizuje sie

root@MiFi:/etc# date
Mon Dec 21 13:27:15 CET 2020
root@MiFi:/etc# 

4

Odp: easyconfig i wygasanie sesji

To uruchom w przeglądarce tryb prywatny i zobacz czy cię wyloguje po 30s.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

5 (edytowany przez gregd72002 2020-12-21 13:40:36)

Odp: easyconfig i wygasanie sesji

zrobiłem test i wygasa po 30 sekundach.

Powinien tam być jakiś 'keepalive'? Bo po zalogowaniu nie widać żeby coś się działo

https://ibb.co/wgF3CbK

Po zalogowaniu widzę 3 calle do ubus, i timeout jest tam ustawiony na 300.

Po 30 sekundach odświeżyłem stronę (192.168.3.1) użwyając CTRL+R i wrzuciło mnie od razu na logowanie.

6

Odp: easyconfig i wygasanie sesji

Ale ty nie odświeżaj strony bo automatycznie cię wyloguje. Tak jest to zrobione.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

7

Odp: easyconfig i wygasanie sesji

a widzę o co chodzi. Odświeżenie strony wylogowuje za każdym razem. Idzie to jakoś łatwo zmienić?

8

Odp: easyconfig i wygasanie sesji

Nie. Zrobione zostało właśnie tak a nie inaczej.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.