Temat: easyconfig i wygasanie sesji
Witam,
Gdzie znajdę opcję do zwiększenia długości sesji w MiFi https://eko.one.pl/?p=easyconfig
? Lub w jakim pliku szukać?
Moja sesja wygasa po 30 sekundach.
Dzięki,
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → easyconfig i wygasanie sesji
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam,
Gdzie znajdę opcję do zwiększenia długości sesji w MiFi https://eko.one.pl/?p=easyconfig
? Lub w jakim pliku szukać?
Moja sesja wygasa po 30 sekundach.
Dzięki,
300 sekund jest domyślnie i to wartość pochodząca z openwrt (rpc), nie z easyconfig.
Skoro masz mniej to masz rozbieżność czasy pomiędzy routerem a komputerem?
Czas jest dobry. Synchronizuje sie
root@MiFi:/etc# date
Mon Dec 21 13:27:15 CET 2020
root@MiFi:/etc# To uruchom w przeglądarce tryb prywatny i zobacz czy cię wyloguje po 30s.
zrobiłem test i wygasa po 30 sekundach.
Powinien tam być jakiś 'keepalive'? Bo po zalogowaniu nie widać żeby coś się działo
Po zalogowaniu widzę 3 calle do ubus, i timeout jest tam ustawiony na 300.
Po 30 sekundach odświeżyłem stronę (192.168.3.1) użwyając CTRL+R i wrzuciło mnie od razu na logowanie.
Ale ty nie odświeżaj strony bo automatycznie cię wyloguje. Tak jest to zrobione.
a widzę o co chodzi. Odświeżenie strony wylogowuje za każdym razem. Idzie to jakoś łatwo zmienić?
Nie. Zrobione zostało właśnie tak a nie inaczej.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → easyconfig i wygasanie sesji
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc