Temat: Serwis TP-LINK
Witam,
Nie wiem czy to najlepszy dział forum na takie pytanie, ale tu jakoś mi najbardziej ze wszystkich pasuje :-)
Przechodząc do meritum – padły mi 3 z 5 portów w moim TL-WR1043ND (działa względnie sprawnie tylko WAN i LAN nr 3), zapewne jako skutek niedawnej burzy. Chciałbym wysłać to do serwisu Sunnyline, bo oni sprowadzili do Polski mój egzemplarz (oficjalny dystrybutor, ich strona: http://www.sunnyline.com.pl/ ), ale zastanawiam się jak zostanie przyjęty fakt zainstalowania OpenWrt na moim routerze. Ktoś z Was miał już styczność z ich serwisem? Robili problemy z powodu OpenWrt?
Z góry dzięki za odpowiedź :-)