1

Temat: Rejestracja na forum

Niestety, wielu użytkowników rejestruje się z domen typu o2.pl czy tlen.pl, które często albo odrzucają mejle rejestracyjne z hostingu na którym obecnie jest eko.one.pl (zenbox) albo trafia to do spamu.
Tymczasowo wyłączyłem wysyłanie mejli i umożliwiłem bezpośrednią rejestrację na forum. Jeżeli nasili się liczba spamerów to będę zmuszony ponowie włączyć ten mechanizm,.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

2

Odp: Rejestracja na forum

Pisałeś do pomocy technicznej o2? Może coś jest zjeb*ne w ich konfiguracji. Zawsze warto spróbować.

Ewentualnie właściciele skrzynek pocztowych w domenie o2 (które należy do Wirtualnej Polski), którzy nie dostali wiadomości lub email z linkiem do aktywacji konta trafił do spamu powinni zgłosić taki problem pomocy technicznej.

3

No raczej ja nie będę pisał do o2 bo nie jestem ich klientem i mejle ode mnie wychodzą...

4

Trzeba liczyć na to, że użytkownicy napiszą, że mają problem z emailami od Ciebie.

5

Nie lepiej ustawić captche od googla?

6

Co ma wspólnego captcha od googla z tym że mejle nie docierają? Lub z faktem że ktoś się chce zalogować na forum i napisać post z  url w którym reklamuje warsztat samochodowy swojego znajomego? Bo jakoś nie rozumiem co masz na myśli.

7

Miałem na myśli problem ze spamerami, o którym wspominałeś w pierwszym poście, którzy używają zapewne jakiś botów do automatycznej rejestracji. Na problem z januszami od warsztatu samochodowego pomysłu niestety nie mam.

8

Akurat rejestracja ma prostą zagadkę liczbową, więc ktoś musi to ręcznie najpierw zrobić.