Temat: Miesięczny oraz roczny raport statystyk użycia WAN 3G.
Potrzebuję statystyk w konsoli z zachowaniem danych po restarcie routera.
Dla dwóch lub trzech interfejsów WAN 3g.
Czy w tym scenariuszu jedyną opcją jest projekt - vnStat ?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Miesięczny oraz roczny raport statystyk użycia WAN 3G.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Potrzebuję statystyk w konsoli z zachowaniem danych po restarcie routera.
Dla dwóch lub trzech interfejsów WAN 3g.
Czy w tym scenariuszu jedyną opcją jest projekt - vnStat ?
Chyba vnstat najbardziej ci sie przyda do tego.
Na oficjalnym wiki:
https://openwrt.org/docs/guide-user/ser … stat#setup
sugerują:
MaxBandwidth must have the correct value, otherwise you will get wrong statistics from vnstat.
I tutaj pytanie..
Jak wiadomo mobilne łącze nie ma stałego pasma, więc jaka powinna optymalna konfiguracja dla opcji: MaxBandwidth aby vnStat podawał statystyki jak najbardziej zgodne z prawdą ?
"“MaxBandwidth” is the max possible bandwidth (in mbit) speed." " It has nothing to do with your Internet speed !"
Ustaw 100Mbps żeby się wykresy dobrze skalowały, pewnie nie przekraczasz takiej wartości w transferach.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Miesięczny oraz roczny raport statystyk użycia WAN 3G.
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc