Temat: Xiaomi R3G Przejście z BREED i padavana do stock jak z fabryki
Witam i proszę o poradę. Dostałem go, i chcę przejść jak w temacie do gargoyle. Mam łatkę ssh od niego, oryginalny bootloader i ... co dalej. Wiem jest tu milion porad, ale każda ma coś innego. Czy najłatwiej by było za pomocą BREED-a wgrać oryginalny bootloader i co dalej ? Zaznaczam,że jestem zielony w temacie openwrt-a, a robię wszystko za pomocą podpowiedzi z forum tego. Czy może najpierw wgrać za pomocą breed-a stock z fabryki i dopiero bootloader oryginał ? Niestety nie mam kabelka i trochę się waham, żeby nie uwalić...