Temat: Gargoyle 1.11 - nowy target
Witam !
Mam krotkie pytanko - duzo jest roboty z dodaniem noweg targetu do zrodel gargoyle ?
W gicie openwrt jest juz dzialajace ath79 ( tzn. mozna spokojnie komoilowac sobie dzialajace obrazy ) ale tego targetu nie ma w gargoyle a chcialbym to potestowac.
Czy to wymaga jakis specjalnych dzialan ze strony opiekuna projektu czy moze to zrobis szaraczek ?
Podejrzewam, ze skoro w openwrt dziala to w gargoyle tez by dzialalo. W koncu gargulec jest oparty na OW.