1 (edytowany przez krypton_pl 2017-11-17 13:29:11)

Temat: TL-WDR3600 a LEDE

Witam,

Czy na chwilę obecną router TL-WDR3600 działa bezproblemowo z LEDE, wcześniejsze wersje OpenWRT wieszały urządzenie przy resetowaniu i czasami wywalało WiFi. Jak to wygląda obecnie?

2

Odp: TL-WDR3600 a LEDE

To "wieszanie urządzenia" spowodowane jest przez zastosowanie złej jakości pamięci ram przez producenta. Ponoć niektórym pomaga obniżenie taktowania pamięci.

Co do pytania: lede ma nowsze, lepsze sterowniki. Używam jeszcze okazyjnie wdr3600 i na razie problemów jakiś nie uświadczyłem.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: TL-WDR3600 a LEDE

Dziękuję za informację i zabieram się za instalowanie

Pozdrawiam