Temat: TL-WDR3600 a LEDE
Witam,
Czy na chwilę obecną router TL-WDR3600 działa bezproblemowo z LEDE, wcześniejsze wersje OpenWRT wieszały urządzenie przy resetowaniu i czasami wywalało WiFi. Jak to wygląda obecnie?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → TL-WDR3600 a LEDE
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam,
Czy na chwilę obecną router TL-WDR3600 działa bezproblemowo z LEDE, wcześniejsze wersje OpenWRT wieszały urządzenie przy resetowaniu i czasami wywalało WiFi. Jak to wygląda obecnie?
To "wieszanie urządzenia" spowodowane jest przez zastosowanie złej jakości pamięci ram przez producenta. Ponoć niektórym pomaga obniżenie taktowania pamięci.
Co do pytania: lede ma nowsze, lepsze sterowniki. Używam jeszcze okazyjnie wdr3600 i na razie problemów jakiś nie uświadczyłem.
Dziękuję za informację i zabieram się za instalowanie
Pozdrawiam
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → TL-WDR3600 a LEDE
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc