51

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

I teraz naciśnij wps na kliencie...

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

52

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

polaczyło mi z tel.

53

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

Więc działa...

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

54

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

Cezary napisał/a:

Więc działa...

Tak  to mi   wystarczy  mysle smile Dziekuje za pomoc:)

55

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

Panowie, mam ten sam problem co kolega @szyszka26, zrobiłem wszystko według poradnika i wszystko co kolega @Cezary polecił w tym temacie i dalej nie działa WPS, wgrałem również najnowszy soft ale tam nie wchodzi " hostapd-utils", wróciłem do wersji 1622 tutaj wszystko się wgrało ale WPS nie chodzi

56

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

Nie napisałeś nic - jaki router, jaki soft, co zrobiłeś.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

57 (edytowany przez manek75 2017-05-01 21:16:21)

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

@Cezary jak w temacie wszystko to samo:
TP Link WDR4300, wersja softu wersja 1.6.2.2 zrobiłem wszystko jak w temacie i kicha

soft 1622, bo wgrywając 1923 nie wchodzi "hostapd-utils" więc załozyłem że WPS nie chodzi

58

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

I jak stwierdziłeś że nie działa? Bądź trochę bardziej wylewny bo nikt z kuli nie będzie wróżył.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

59 (edytowany przez manek75 2017-05-01 21:21:59)

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

Jak stwierdziłem, naciskam przycisk z tyłu WPS/Rest i na komórce s7 uruchamiam wps oraz na tv uruchomiłem i na żadnym się nie połączyło oczywiście osobno, już z tym bawię się 2 dzień i dalej nic

60

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

Pokaż

uci show wireless

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

61

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

config wifi-device 'radio0'
    option type 'mac80211'
    option channel '11'
    option hwmode '11ng'
    option path 'platform/ar934x_wmac'
    option htmode 'HT20'
    list ht_capab 'LDPC'
    list ht_capab 'SHORT-GI-20'
    list ht_capab 'SHORT-GI-40'
    list ht_capab 'TX-STBC'
    list ht_capab 'RX-STBC1'
    list ht_capab 'DSSS_CCK-40'
    option noscan '1'

config wifi-device 'radio1'
    option type 'mac80211'
    option channel '36'
    option hwmode '11na'
    option path 'pci0000:00/0000:00:00.0'
    list ht_capab 'LDPC'
    list ht_capab 'SHORT-GI-20'
    list ht_capab 'SHORT-GI-40'
    list ht_capab 'TX-STBC'
    list ht_capab 'RX-STBC1'
    list ht_capab 'DSSS_CCK-40'
    option noscan '1'
    option htmode 'HT40+'

config wifi-iface 'ap_g'
    option device 'radio0'
    option mode 'ap'
    option network 'lan'
    option disassoc_low_ack '0'
    option ssid 'DOM'
    option encryption 'psk'
    option key '1234512345'
    option wps_pushbutton '1'

config wifi-iface 'ap_a'
    option device 'radio1'
    option mode 'ap'
    option network 'lan'
    option disassoc_low_ack '0'
    option ssid 'DOM'
    option encryption 'psk'
    option key '1234512345'

62

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

opkg list_installed | grep wpad

Pokaż.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

63

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

wpad - 20131120-1

64

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

Wywaliłeś obsługę przycisku wps z /etc/config/system?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

65

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

wywaliłem wifi_button

66

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

Akurat reset był pod wps podpięty....

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

67 (edytowany przez manek75 2017-05-01 21:51:51)

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

chyba tak było,kurde czyli coś tam muszę wpisać?

68

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

uci show system

pokaż, zobaczymy co tam masz teraz.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

69

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

config system
    option timezone 'CET-1CEST,M3.5.0/2,M10.5.0/3'
    option zonename 'Europe/Warsaw'
    option hostname 'Gargoyle'
    option cronloglevel '9'
    option stat '1'

config timeserver 'ntp'
    list server '0.pool.ntp.org'
    list server '1.pool.ntp.org'
    list server '2.pool.ntp.org'
    list server '3.pool.ntp.org'
    option enable_server '0'

config button 'reboot_button'
    option action 'released'
    option handler 'logger reboot ; /usr/lib/gargoyle/reboot.sh ;'
    option min '3'
    option max '10'
    option button 'reset'

config button 'reset_button'
    option action 'released'
    option handler 'logger restore defaults ; /sbin/firstboot ; reboot ;'
    option min '11'
    option max '90'
    option button 'wps'

config led 'led_usb1'
    option name 'USB1'
    option sysfs 'tp-link:green:usb1'
    option trigger 'usbdev'
    option dev '1-1.1'
    option interval '50'

config led 'led_usb2'
    option name 'USB2'
    option sysfs 'tp-link:green:usb2'
    option trigger 'usbdev'
    option dev '1-1.2'
    option interval '50'

config led 'led_wlan2g'
    option name 'WLAN2G'
    option sysfs 'tp-link:blue:wlan2g'
    option trigger 'phy0tpt'

70

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

uci del system.reset_button
uci commit

Odłącz  zasilanie, podłącz zasilanie, niech się uruchomi i zobacz.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

71

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

zrobiłem tak jak pisałeś, ale efektu brak

72

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

Wykonaj ręcznie:

ACTION=pressed BUTTON=wps sh /etc/hotplug.d/button/50-wps

I zobacz czy się połączysz

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

73 (edytowany przez manek75 2017-05-01 22:12:45)

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

sh: can't open '/etc/hotplug.d/button/50-wps

dalej nic ponadto ja nie mam pliku 50-wps tylko sam wps

74

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

pokaż 

opkg list_installed | grep hostap

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

75 (edytowany przez manek75 2017-05-01 22:22:00)

Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300

hostapd-utils - 20131120-1
przy tym do Ciebie pytanko czy na tym najnowszym software jest możliwość uruchomienia WPS bo właśnie ten hostapd-utils nie wchodzi