Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300
I teraz naciśnij wps na kliencie...
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Wps na TP-Link TL-WDR4300
Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
I teraz naciśnij wps na kliencie...
polaczyło mi z tel.
Więc działa...
Więc działa...
Tak to mi wystarczy mysle
Dziekuje za pomoc:)
Panowie, mam ten sam problem co kolega @szyszka26, zrobiłem wszystko według poradnika i wszystko co kolega @Cezary polecił w tym temacie i dalej nie działa WPS, wgrałem również najnowszy soft ale tam nie wchodzi " hostapd-utils", wróciłem do wersji 1622 tutaj wszystko się wgrało ale WPS nie chodzi
Nie napisałeś nic - jaki router, jaki soft, co zrobiłeś.
@Cezary jak w temacie wszystko to samo:
TP Link WDR4300, wersja softu wersja 1.6.2.2 zrobiłem wszystko jak w temacie i kicha
soft 1622, bo wgrywając 1923 nie wchodzi "hostapd-utils" więc załozyłem że WPS nie chodzi
I jak stwierdziłeś że nie działa? Bądź trochę bardziej wylewny bo nikt z kuli nie będzie wróżył.
Jak stwierdziłem, naciskam przycisk z tyłu WPS/Rest i na komórce s7 uruchamiam wps oraz na tv uruchomiłem i na żadnym się nie połączyło oczywiście osobno, już z tym bawię się 2 dzień i dalej nic
Pokaż
uci show wireless
config wifi-device 'radio0'
option type 'mac80211'
option channel '11'
option hwmode '11ng'
option path 'platform/ar934x_wmac'
option htmode 'HT20'
list ht_capab 'LDPC'
list ht_capab 'SHORT-GI-20'
list ht_capab 'SHORT-GI-40'
list ht_capab 'TX-STBC'
list ht_capab 'RX-STBC1'
list ht_capab 'DSSS_CCK-40'
option noscan '1'
config wifi-device 'radio1'
option type 'mac80211'
option channel '36'
option hwmode '11na'
option path 'pci0000:00/0000:00:00.0'
list ht_capab 'LDPC'
list ht_capab 'SHORT-GI-20'
list ht_capab 'SHORT-GI-40'
list ht_capab 'TX-STBC'
list ht_capab 'RX-STBC1'
list ht_capab 'DSSS_CCK-40'
option noscan '1'
option htmode 'HT40+'
config wifi-iface 'ap_g'
option device 'radio0'
option mode 'ap'
option network 'lan'
option disassoc_low_ack '0'
option ssid 'DOM'
option encryption 'psk'
option key '1234512345'
option wps_pushbutton '1'
config wifi-iface 'ap_a'
option device 'radio1'
option mode 'ap'
option network 'lan'
option disassoc_low_ack '0'
option ssid 'DOM'
option encryption 'psk'
option key '1234512345'
opkg list_installed | grep wpad
Pokaż.
wpad - 20131120-1
Wywaliłeś obsługę przycisku wps z /etc/config/system?
wywaliłem wifi_button
Akurat reset był pod wps podpięty....
chyba tak było,kurde czyli coś tam muszę wpisać?
uci show system
pokaż, zobaczymy co tam masz teraz.
config system
option timezone 'CET-1CEST,M3.5.0/2,M10.5.0/3'
option zonename 'Europe/Warsaw'
option hostname 'Gargoyle'
option cronloglevel '9'
option stat '1'
config timeserver 'ntp'
list server '0.pool.ntp.org'
list server '1.pool.ntp.org'
list server '2.pool.ntp.org'
list server '3.pool.ntp.org'
option enable_server '0'
config button 'reboot_button'
option action 'released'
option handler 'logger reboot ; /usr/lib/gargoyle/reboot.sh ;'
option min '3'
option max '10'
option button 'reset'
config button 'reset_button'
option action 'released'
option handler 'logger restore defaults ; /sbin/firstboot ; reboot ;'
option min '11'
option max '90'
option button 'wps'
config led 'led_usb1'
option name 'USB1'
option sysfs 'tp-link:green:usb1'
option trigger 'usbdev'
option dev '1-1.1'
option interval '50'
config led 'led_usb2'
option name 'USB2'
option sysfs 'tp-link:green:usb2'
option trigger 'usbdev'
option dev '1-1.2'
option interval '50'
config led 'led_wlan2g'
option name 'WLAN2G'
option sysfs 'tp-link:blue:wlan2g'
option trigger 'phy0tpt'
uci del system.reset_button
uci commit
Odłącz zasilanie, podłącz zasilanie, niech się uruchomi i zobacz.
zrobiłem tak jak pisałeś, ale efektu brak
Wykonaj ręcznie:
ACTION=pressed BUTTON=wps sh /etc/hotplug.d/button/50-wpsI zobacz czy się połączysz
sh: can't open '/etc/hotplug.d/button/50-wps
dalej nic ponadto ja nie mam pliku 50-wps tylko sam wps
pokaż
opkg list_installed | grep hostap
hostapd-utils - 20131120-1
przy tym do Ciebie pytanko czy na tym najnowszym software jest możliwość uruchomienia WPS bo właśnie ten hostapd-utils nie wchodzi
Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Wps na TP-Link TL-WDR4300
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc