Temat: WDR3600 kilka pytań

witam
sprawilem sobie ten routerek i mam kilka pytan
moj net to 100mega i tyle do tej pory wyciagalem zarowno po kablu jak i po wifi na innym tplinku
po podlaczeniu tego routera tez tak mialem ale na oryginalnem  sofcie
po wgraniu gargulca transfer dochodzi max do 60-65 mega probowalem zmieniac kanaly bez zmian
czy to jest jakies ogranicznene alternatywnego oprogramowania w stosunku do orginalnego czy czegos poprostu nie wlaczam ?
drugie pytanie
wszystkie diody swieca mi na zielono a ogladajac rozne aukcje przed kupnem widzialem ze diody swieca na niebiesko czy to mozna tez jakos zmieniac ?
do routera podlaczylem dysk na ktorym mam exroota na jednej partycji i na drugiej multimedia
widocznosc (tzn oczekiwanie na zawartosc tego co jest na dysku) wsztystkich mediow na telewizorze trwa dosc dlugo przy polaczeniu po wifi po kablu trwa to duzo szybciej czy da sie cos z tym zrobic czy zrezygnowac z wifi i zostac na kablu w telewizorze ?
pzdr

2

Odp: WDR3600 kilka pytań

60Mbps to jeszcze nie jest ograniczenie tego routera, przy 200-250 możesz o tym mówić. Po prostu czegoś nie włączyłeś (np. HT40).
Kolory led zależą o wersji routera, więc nie, programowo nie możesz tego zmienić.
Zostań przy kablu.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: WDR3600 kilka pytań

co to jet to ht40 ? i gdzie to wlaczyc ?

4

Odp: WDR3600 kilka pytań

Szerokość pasma. I jest w gui tam gdzie konfiguracja wifi.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

5

Odp: WDR3600 kilka pytań

roratoga mam też Netgara tylko że 4300  i max prędkości osiągniesz jak włączysz ht40+ co do WIFI to najlepsze prędkości  na 5 GHz bynajmniej u mnie tak jest

Stacja Pogody pracująca na LEDE / Openwrt + arduino. http://dominikowice.one.pl  Pomiar temperatury, ciśnienia, wilgotności  online + wykresy 24 godzinne, 7 dniowe, 30 dniowe, itp. A wszystko to na Routerze NETGEAR WNDR 4300 z wgranym LEDE.

6

Odp: WDR3600 kilka pytań

On ma tp-linka...

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

7

Odp: WDR3600 kilka pytań

mam to wlaczane w gui  na 40+bez zmian  test predkosci jest taki sam nie przekracza 60-65
tak samo jest na 2,4 jak i 5 GHz
tak jak pisalem na poczatku na sofcie od tplinka na tych samych kanalach co mam teraz spokojnie dociagalem do 100mega

8

Odp: WDR3600 kilka pytań

Jesteś pewien że uruchomił HT40? Nie masz żadnych sieci na tym drugim kanale?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

9

Odp: WDR3600 kilka pytań

jak moge to sprawdzic ?
w gui zaznaczylem 40 i zapisz zmiany

10

Odp: WDR3600 kilka pytań

Więc nie sprawdziłeś.... logread oczywiście.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

11

Odp: WDR3600 kilka pytań

jak sprawdzic ten logread

12

Odp: WDR3600 kilka pytań

Wpisz w konsoli. To jest polecenie.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

13

Odp: WDR3600 kilka pytań

czego tam szukac bo jest tego sporo

14

Odp: WDR3600 kilka pytań

Wszystkiego związanego z wifi, wlanX itd.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

15

Odp: WDR3600 kilka pytań

znalazlem wpisy ze slowem wlan0 i wlan1 ale nie widze wpisu odnosnie HT40

16

Odp: WDR3600 kilka pytań

Pokaż te logi, bezpośrednio po restarcie routera.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

17 (edytowany przez roratoga 2016-11-27 16:14:53)

Odp: WDR3600 kilka pytań

Sun

18

Odp: WDR3600 kilka pytań

To jest tylko parę linijek. Całość pokaż.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

19 (edytowany przez roratoga 2016-11-27 16:15:17)

Odp: WDR3600 kilka pytań

Success

20

Odp: WDR3600 kilka pytań

Nic tu nie ma. uci show network pokaż.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

21 (edytowany przez roratoga 2016-11-27 16:15:32)

Odp: WDR3600 kilka pytań

root@Duszek:~#

22

Odp: WDR3600 kilka pytań

uci show wireless

też. Cały konfig, bo obcinasz wyniki.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

23 (edytowany przez roratoga 2016-11-27 16:15:45)

Odp: WDR3600 kilka pytań

root@Duszek:~#

24

Odp: WDR3600 kilka pytań

Przepraszam ale jestem na telefonie i tak dziwnie mi się kopiuje

25

Odp: WDR3600 kilka pytań

Za 10 min będę w domu i jeszcze raz wkleje