Temat: WDR3600 kilka pytań
witam
sprawilem sobie ten routerek i mam kilka pytan
moj net to 100mega i tyle do tej pory wyciagalem zarowno po kablu jak i po wifi na innym tplinku
po podlaczeniu tego routera tez tak mialem ale na oryginalnem sofcie
po wgraniu gargulca transfer dochodzi max do 60-65 mega probowalem zmieniac kanaly bez zmian
czy to jest jakies ogranicznene alternatywnego oprogramowania w stosunku do orginalnego czy czegos poprostu nie wlaczam ?
drugie pytanie
wszystkie diody swieca mi na zielono a ogladajac rozne aukcje przed kupnem widzialem ze diody swieca na niebiesko czy to mozna tez jakos zmieniac ?
do routera podlaczylem dysk na ktorym mam exroota na jednej partycji i na drugiej multimedia
widocznosc (tzn oczekiwanie na zawartosc tego co jest na dysku) wsztystkich mediow na telewizorze trwa dosc dlugo przy polaczeniu po wifi po kablu trwa to duzo szybciej czy da sie cos z tym zrobic czy zrezygnowac z wifi i zostac na kablu w telewizorze ?
pzdr