Temat: Własny motyw do OpenWrt LuCI - jak zacząć?
Poszukując jakiegoś "znośnego dla oka" motywu dla Luci/Gargoyle natrafiłem na taki o to staroć "luci-theme-minipwner.ipk" niestety próby instalacji kończą się niepowodzeniem, więc pomyślałem że może udałoby mi się samemu jakiś motyw skleić. Układ z tego motywu właśnie jest dla mnie interesujący, niestety nie wiem od czego za bardzo zacząć, więc postanowiłem napisać ten temat, aby forumowicze którzy się już w takie coś bawili poprowadzili przez trudne początki. Nie chcę aby ktoś mnie uczył arkuszy styli, chodzi mi o samo funkcjonowanie takiego skina, zasadę tworzenia.. wiadomo oprogramowanie w routerze trochę różni się o zwykłej strony www.
A tak wyglądał motyw, który znalazłem i nie mogę zainstalować.

THX za zainteresowanie tematem.