251

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

BINGO  - działa  big_smile

Sat Apr  2 23:57:24 2016 kern.info kernel: [35947.390000] usb 1-1.1.4: USB disconnect, device number 15
Sat Apr  2 23:57:32 2016 kern.info kernel: [35955.320000] usb 1-1.1.4: new high-speed USB device number 16 using ehci-platform
Sat Apr  2 23:57:32 2016 kern.info kernel: [35955.460000] usb 1-1.1.4: dvb_usb_v2: found a 'Trekstor DVB-T Stick Terres 2.0' in warm state
Sat Apr  2 23:57:32 2016 kern.info kernel: [35955.530000] usb 1-1.1.4: dvb_usb_v2: will pass the complete MPEG2 transport stream to the software demuxer
Sat Apr  2 23:57:32 2016 kern.info kernel: [35955.540000] DVB: registering new adapter (Trekstor DVB-T Stick Terres 2.0)
Sat Apr  2 23:57:32 2016 kern.info kernel: [35955.570000] i2c i2c-0: Added multiplexed i2c bus 1
Sat Apr  2 23:57:32 2016 kern.info kernel: [35955.570000] i2c i2c-0: Added multiplexed i2c bus 2
Sat Apr  2 23:57:32 2016 kern.info kernel: [35955.580000] usb 1-1.1.4: DVB: registering adapter 0 frontend 0 (Realtek RTL2832 (DVB-T))...
Sat Apr  2 23:57:32 2016 kern.info kernel: [35955.600000] e4000 2-0064: Elonics E4000 successfully identified
Sat Apr  2 23:57:32 2016 kern.info kernel: [35955.630000] Registered IR keymap rc-empty
Sat Apr  2 23:57:32 2016 kern.info kernel: [35955.630000] input: Trekstor DVB-T Stick Terres 2.0 as /devices/platform/ehci-platform/usb1/1-1/1-1.1/1-1.1.4/rc/rc0/input0
Sat Apr  2 23:57:32 2016 kern.info kernel: [35955.650000] rc0: Trekstor DVB-T Stick Terres 2.0 as /devices/platform/ehci-platform/usb1/1-1/1-1.1/1-1.1.4/rc/rc0
Sat Apr  2 23:57:32 2016 kern.info kernel: [35955.700000] usb 1-1.1.4: dvb_usb_v2: schedule remote query interval to 400 msecs
Sat Apr  2 23:57:32 2016 kern.info kernel: [35955.720000] usb 1-1.1.4: dvb_usb_v2: 'Trekstor DVB-T Stick Terres 2.0' successfully initialized and connected
instalujemy  
opkg install kmod-input-core
opkg install kmod-i2c-mux
opkg install  kmod-regmap

ładujemy  moduly  w tej kolejnosci 
     insmod input-core
     insmod rc-core
     insmod dvb-core
     insmod dvb_usb_v2
     insmod rtl2830
     insmod rtl2832
     insmod dvb-usb-rtl28xxu
     insmod videodev

a już traciłem wiare smile
DZIEKUJĘ  Cezary  i  Mar_w   za  pomoc   

PS .  krótkie wyjaśnienie  rodzajów  tunerów na  tym : LV5TDLXP DVB-T USB
- Fitipower FC0012 ; ( analiza ) zakres częstotliwosci: 22 - 948.6 MHz często stosowany w najpopularniejszym w Polsce "Not Only TV LV5T Deluxe"
- FCI FC2580 ; ( specyfikacja ) zakres częstotliwosci: 24 - 1766 MHz
zakres częstotliwosci: 146 - 308 MHz i 438 - 924 MHz /z dziurą pomiędzy tymi pasmami/.
- Elonics E4000 ; ( specyfikacja ) zakres częstotliwosci: 52 - 2200 MHz /ze zmienną dziurą

252

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

tunerów w rtl2832u jest więcej: http://sdr.osmocom.org/trac/wiki/rtl-sdr#Specifications   smile
tylko wersja tunera podana na stronie nie zawsze się zgadza z VID i PID. Ja mam FC0013. ZNOWU GARGOYLE RULEZ smile

Xiaomi AX3000T @ Netgear R6220
* DVBT2 - T230C *

253 (edytowany przez mar_w 2016-04-03 08:07:17)

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

A teraz inny problem. Próbowałem zainstalować kmod-usb-audio i dostałem taki wydruk z konsoli:

root@Gargoyle:~# opkg install kmod-usb-audio
Preparing to install the following packages, which will require 65214 bytes:
    kmod-usb-audio

Preparing to install package kmod-usb-audio...
    Downloading...
    Downloaded kmod-usb-audio successfully.
    Installing kmod-usb-audio...
failed to find dependency snd-rawmidi
failed to find dependency snd
1 module could not be probed
- snd-usbmidi-lib
failed to find dependency snd-rawmidi
failed to find dependency snd
failed to find dependency snd-pcm
failed to find dependency snd
failed to find dependency snd-hwdep
failed to find dependency snd-rawmidi
failed to find dependency snd
2 modules could not be probed
- snd-usb-audio
- snd-usbmidi-lib
    Successfully installed kmod-usb-audio.
Installation of packages successful.

###############################################################################

root@Gargoyle:~# opkg list-installed|grep kmod-usb-audio
kmod-usb-audio - 3.18.27-1-4b4cc035513e3c599c334e28cc97c78c

Pakiet niby się zainstalował ale nadal nie było efektów # Driver=(none) # na samym dole:

root@Gargoyle:~# cat /sys/kernel/debug/usb/devices 

T:  Bus=01 Lev=01 Prnt=01 Port=00 Cnt=01 Dev#=  4 Spd=480  MxCh= 0
D:  Ver= 2.00 Cls=ef(misc ) Sub=02 Prot=01 MxPS=64 #Cfgs=  1
P:  Vendor=0c45 ProdID=6340 Rev= 0.00
S:  Manufacturer=Sonix Technology Co., Ltd.
S:  Product=USB 2.0 Camera
C:* #Ifs= 4 Cfg#= 1 Atr=80 MxPwr=500mA
A:  FirstIf#= 0 IfCount= 2 Cls=0e(video) Sub=03 Prot=00
A:  FirstIf#= 2 IfCount= 2 Cls=01(audio) Sub=00 Prot=00
I:* If#= 0 Alt= 0 #EPs= 1 Cls=0e(video) Sub=01 Prot=00 Driver=uvcvideo
E:  Ad=83(I) Atr=03(Int.) MxPS=  16 Ivl=4ms
I:* If#= 1 Alt= 0 #EPs= 0 Cls=0e(video) Sub=02 Prot=00 Driver=uvcvideo
I:  If#= 1 Alt= 1 #EPs= 1 Cls=0e(video) Sub=02 Prot=00 Driver=uvcvideo
E:  Ad=81(I) Atr=05(Isoc) MxPS= 128 Ivl=125us
I:  If#= 1 Alt= 2 #EPs= 1 Cls=0e(video) Sub=02 Prot=00 Driver=uvcvideo
E:  Ad=81(I) Atr=05(Isoc) MxPS= 256 Ivl=125us
I:  If#= 1 Alt= 3 #EPs= 1 Cls=0e(video) Sub=02 Prot=00 Driver=uvcvideo
E:  Ad=81(I) Atr=05(Isoc) MxPS= 800 Ivl=125us
I:  If#= 1 Alt= 4 #EPs= 1 Cls=0e(video) Sub=02 Prot=00 Driver=uvcvideo
E:  Ad=81(I) Atr=05(Isoc) MxPS=1600 Ivl=125us
I:  If#= 1 Alt= 5 #EPs= 1 Cls=0e(video) Sub=02 Prot=00 Driver=uvcvideo
E:  Ad=81(I) Atr=05(Isoc) MxPS=2400 Ivl=125us
I:  If#= 1 Alt= 6 #EPs= 1 Cls=0e(video) Sub=02 Prot=00 Driver=uvcvideo
E:  Ad=81(I) Atr=05(Isoc) MxPS=3072 Ivl=125us
I:* If#= 2 Alt= 0 #EPs= 0 Cls=01(audio) Sub=01 Prot=00 Driver=(none)
I:* If#= 3 Alt= 0 #EPs= 0 Cls=01(audio) Sub=02 Prot=00 Driver=(none)
I:  If#= 3 Alt= 1 #EPs= 1 Cls=01(audio) Sub=02 Prot=00 Driver=(none)
E:  Ad=84(I) Atr=05(Isoc) MxPS= 400 Ivl=1ms

Dopiero po usunięciu linii z /etc/opkg.conf

src/gz eko_one_pl http://dl.eko.one.pl/chaos_calmer/ar71xx/packages

Pakiet zainstalował się poprawnie co widać na samym dole smile

root@Gargoyle:~# cat /sys/kernel/debug/usb/devices 

T:  Bus=01 Lev=01 Prnt=01 Port=00 Cnt=01 Dev#=  2 Spd=480  MxCh= 0
D:  Ver= 2.00 Cls=ef(misc ) Sub=02 Prot=01 MxPS=64 #Cfgs=  1
P:  Vendor=0c45 ProdID=6340 Rev= 0.00
S:  Manufacturer=Sonix Technology Co., Ltd.
S:  Product=USB 2.0 Camera
C:* #Ifs= 4 Cfg#= 1 Atr=80 MxPwr=500mA
A:  FirstIf#= 0 IfCount= 2 Cls=0e(video) Sub=03 Prot=00
A:  FirstIf#= 2 IfCount= 2 Cls=01(audio) Sub=00 Prot=00
I:* If#= 0 Alt= 0 #EPs= 1 Cls=0e(video) Sub=01 Prot=00 Driver=uvcvideo
E:  Ad=83(I) Atr=03(Int.) MxPS=  16 Ivl=4ms
I:* If#= 1 Alt= 0 #EPs= 0 Cls=0e(video) Sub=02 Prot=00 Driver=uvcvideo
I:  If#= 1 Alt= 1 #EPs= 1 Cls=0e(video) Sub=02 Prot=00 Driver=uvcvideo
E:  Ad=81(I) Atr=05(Isoc) MxPS= 128 Ivl=125us
I:  If#= 1 Alt= 2 #EPs= 1 Cls=0e(video) Sub=02 Prot=00 Driver=uvcvideo
E:  Ad=81(I) Atr=05(Isoc) MxPS= 256 Ivl=125us
I:  If#= 1 Alt= 3 #EPs= 1 Cls=0e(video) Sub=02 Prot=00 Driver=uvcvideo
E:  Ad=81(I) Atr=05(Isoc) MxPS= 800 Ivl=125us
I:  If#= 1 Alt= 4 #EPs= 1 Cls=0e(video) Sub=02 Prot=00 Driver=uvcvideo
E:  Ad=81(I) Atr=05(Isoc) MxPS=1600 Ivl=125us
I:  If#= 1 Alt= 5 #EPs= 1 Cls=0e(video) Sub=02 Prot=00 Driver=uvcvideo
E:  Ad=81(I) Atr=05(Isoc) MxPS=2400 Ivl=125us
I:  If#= 1 Alt= 6 #EPs= 1 Cls=0e(video) Sub=02 Prot=00 Driver=uvcvideo
E:  Ad=81(I) Atr=05(Isoc) MxPS=3072 Ivl=125us
I:* If#= 2 Alt= 0 #EPs= 0 Cls=01(audio) Sub=01 Prot=00 Driver=snd-usb-audio
I:* If#= 3 Alt= 0 #EPs= 0 Cls=01(audio) Sub=02 Prot=00 Driver=snd-usb-audio
I:  If#= 3 Alt= 1 #EPs= 1 Cls=01(audio) Sub=02 Prot=00 Driver=snd-usb-audio
E:  Ad=84(I) Atr=05(Isoc) MxPS= 400 Ivl=1ms

Proszę potwierdzić lub zaprzeczyć czy też mieliście ten problem, a jeżeli tak, to czy trzeba będzie kasować linki do repo w następnych wersjach?

Xiaomi AX3000T @ Netgear R6220
* DVBT2 - T230C *

254 (edytowany przez Cezary 2016-04-03 08:24:49)

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

Zakładam że przypadek. Parę razy już było że ktoś instalował moduł i fizycznie nie było pliku na dysku, po ponownej instalacji pojawił się. Dodaj repo i sprawdź jeszcze raz instalację.

PS. Muszę wyłączyć instalowanie rzeczy do plugin_root bo to pewnie przez to. Normalnie na filesystem zrobię.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

255

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

Wgrałem od nowa Gargoyle bez zapisywania ustawień i teraz poszło bez problemów smile

Xiaomi AX3000T @ Netgear R6220
* DVBT2 - T230C *

256

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

Jak tu zrobić extroota ?
Mam podłączony dysk 250 GB podzielony
/dev/sda1 partycja 230 GB EXT4 na dane
/dev/sda2 partycja 2 GB EXT4 na extroota
/dev/sda3 512 MB partycja Swap

257

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

Po prostu ustaw /dev/sda2 jako extroot? Albo nie rozumiem pytania.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

258

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

Gdzie mam to ustawić ?
Robi się to tak jak na OpenWrt CC ?

259

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

To jest OpenWrt CC, więc tak, tak samo.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

260

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

Posiadam Nexx WT3020F
Gdy włączam sieć gościnną  to nie działa ani gościnna ani normalna (nie widzę ich w ogóle przez wifi)
Gdy działa tylko normalna jest ok
Da się to jakoś naprawić ?

261

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

Po włączeniu - pokaż z routera wyniki poleceń:

uci show network
uci show wireless

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

262

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

root@Gargoyle:~# uci show network
network.loopback=interface
network.loopback.ifname='lo'
network.loopback.proto='static'
network.loopback.ipaddr='127.0.0.1'
network.loopback.netmask='255.0.0.0'
network.globals=globals
network.globals.ula_prefix='fd1c:c36a:34d7::/48'
network.lan=interface
network.lan.ifname='eth0.1'
network.lan.force_link='1'
network.lan.macaddr='20:28:18:a1:28:a6'
network.lan.type='bridge'
network.lan.proto='static'
network.lan.netmask='255.255.255.0'
network.lan.ip6assign='60'
network.lan.dns='192.168.2.1'
network.lan.ipaddr='192.168.2.1'
network.wan=interface
network.wan.ifname='eth0.2'
network.wan.force_link='1'
network.wan.proto='dhcp'
network.wan6=interface
network.wan6.ifname='eth0.2'
network.wan6.proto='dhcpv6'
network.@switch[0]=switch
network.@switch[0].name='switch0'
network.@switch[0].reset='1'
network.@switch[0].enable_vlan='1'
network.@switch_vlan[0]=switch_vlan
network.@switch_vlan[0].device='switch0'
network.@switch_vlan[0].vlan='1'
network.@switch_vlan[0].ports='1 2 3 4 6t'
network.@switch_vlan[1]=switch_vlan
network.@switch_vlan[1].device='switch0'
network.@switch_vlan[1].vlan='2'
network.@switch_vlan[1].ports='0 6t'


root@Gargoyle:~# uci show wireless
wireless.radio0=wifi-device
wireless.radio0.type='mac80211'
wireless.radio0.hwmode='11g'
wireless.radio0.path='10180000.wmac'
wireless.radio0.noscan='1'
wireless.radio0.country='PL'
wireless.radio0.htmode='HT40-'
wireless.radio0.channel='7'
wireless.ap_g=wifi-iface
wireless.ap_g.device='radio0'
wireless.ap_g.mode='ap'
wireless.ap_g.network='lan'
wireless.ap_g.disassoc_low_ack='0'
wireless.ap_g.ssid='SpeedNexx'
wireless.ap_g.encryption='psk2'
wireless.ap_g.key='6p9e9Wq$a2Z3z23frG0ytzrTeE4h7%#o'
wireless.ap_gn_g=wifi-iface
wireless.ap_gn_g.device='radio0'
wireless.ap_gn_g.mode='ap'
wireless.ap_gn_g.network='lan'
wireless.ap_gn_g.disassoc_low_ack='0'
wireless.ap_gn_g.is_guest_network='1'
wireless.ap_gn_g.macaddr='f8:15:58:29:b2:48'
wireless.ap_gn_g.ssid='SpeedNexx-HotSpot'
wireless.ap_gn_g.encryption='psk2'
wireless.ap_gn_g.key='kxBJy6fD'

263

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

A jeszcze

logread
iwinfo

pokaż.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

264

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

logread :

Sun Apr  3 22:37:03 2016 daemon.info dnsmasq-dhcp[21616]: read /etc/ethers - 1 addresses
Sun Apr  3 22:37:11 2016 daemon.notice netifd: radio0 (21654): command failed: Operation not supported (-122)
Sun Apr  3 22:37:11 2016 daemon.notice netifd: radio0 (21654): Configuration file: /var/run/hostapd-phy0.conf
Sun Apr  3 22:37:11 2016 daemon.notice netifd: radio0 (21654): wlan0: interface state UNINITIALIZED->COUNTRY_UPDATE
Sun Apr  3 22:37:11 2016 kern.info kernel: [ 2198.860000] device wlan0 entered promiscuous mode
Sun Apr  3 22:37:11 2016 daemon.notice netifd: radio0 (21654): Using interface wlan0 with hwaddr 20:28:18:a1:28:a6 and ssid "SpeedNexx"
Sun Apr  3 22:37:11 2016 kern.info kernel: [ 2199.090000] br-lan: port 2(wlan0) entered forwarding state
Sun Apr  3 22:37:11 2016 kern.info kernel: [ 2199.100000] br-lan: port 2(wlan0) entered forwarding state
Sun Apr  3 22:37:11 2016 daemon.notice netifd: radio0 (21654): Failed to add BSS (BSSID=dc:cb:9e:26:0b:72)
Sun Apr  3 22:37:11 2016 daemon.notice netifd: radio0 (21654): Interface initialization failed
Sun Apr  3 22:37:11 2016 daemon.notice netifd: radio0 (21654): wlan0: interface state COUNTRY_UPDATE->DISABLED
Sun Apr  3 22:37:11 2016 daemon.notice netifd: radio0 (21654): wlan0: AP-DISABLED
Sun Apr  3 22:37:11 2016 daemon.notice netifd: radio0 (21654): wlan0: Unable to setup interface.
Sun Apr  3 22:37:11 2016 daemon.notice netifd: radio0 (21654): wlan0: interface state DISABLED->DISABLED
Sun Apr  3 22:37:11 2016 daemon.notice netifd: radio0 (21654): wlan0: AP-DISABLED
Sun Apr  3 22:37:11 2016 daemon.notice netifd: radio0 (21654): hostapd_free_hapd_data: Interface wlan0-1 wasn't started
Sun Apr  3 22:37:11 2016 daemon.notice netifd: radio0 (21654): wlan0: AP-DISABLED
Sun Apr  3 22:37:11 2016 daemon.notice netifd: radio0 (21654): hostapd_free_hapd_data: Interface wlan0 wasn't started
Sun Apr  3 22:37:11 2016 daemon.notice netifd: radio0 (21654): nl80211: deinit ifname=wlan0 disabled_11b_rates=0
Sun Apr  3 22:37:11 2016 kern.info kernel: [ 2199.130000] device wlan0 left promiscuous mode
Sun Apr  3 22:37:11 2016 kern.info kernel: [ 2199.140000] br-lan: port 2(wlan0) entered disabled state
Sun Apr  3 22:37:12 2016 daemon.notice netifd: radio0 (21654): Device setup failed: HOSTAPD_START_FAILED

root@Gargoyle:~# iwinfo
wlan0     ESSID: "SpeedNexx"
          Access Point: 20:28:18:A1:28:A6
          Mode: Master  Channel: 3 (2.422 GHz)
          Tx-Power: 20 dBm  Link Quality: unknown/70
          Signal: unknown  Noise: unknown
          Bit Rate: unknown
          Encryption: WPA2 PSK (CCMP)
          Type: nl80211  HW Mode(s): 802.11bgn
          Hardware: unknown [Generic MAC80211]
          TX power offset: unknown
          Frequency offset: unknown
          Supports VAPs: yes  PHY name: phy0

265 (edytowany przez Cezary 2016-04-04 06:26:16)

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

Wywal opcję wireless.ap_gn_g.macaddr z konfigu. Na ramipsie nie wstaje radio jak jest tam jakiś mac adres ustawiony. To domyślnie miała być opcja randomizowania mac adresu dla sieci gościnnej, aby zmylić usługi lokalizacyjne np. googli. Ale radio w ramipsie nie wstaje po takiej zmianie, więc trzeba to głębiej sprawdzić.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

266

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

Działa
A da się jakoś ustawić aby osoby podłączone do sieci gościnne dostawały ip z innej klasy niż normalna sieć ?
Np normalna 192.168.2.101 a gościnną 10.20.30.100
Albo chociaż żeby osoby podłączone do sieci gościnne miały dostęp tylko do internetu i komunikację między sobą (nie ma być dostępnych urządzeń i zasobów podłączonych do normalnej sieci)

267

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

Z gui nie. Sieć gościnna działa na lan normalnie, przez ebtables jest to tylko wycinane.
Z gui nie, ręcznie sobie możesz ustawić jak chcesz. Tylko później nie możesz mieszać w gui.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

268

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

A mogę to zrobić według tego poradnika ?

http://openrouter.info/forum/viewtopic. … &t=967

269

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

http://eko.one.pl/?p=openwrt-guestnetwork

Tylko jak mówię - później nie ruszaj zakładki konfiguracji bo nadpisze zmiany.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

270

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

można wiedzieć kiedy będzie poprawiona wersja? smile
1.9.1 ?? smile

271

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

Standardowa odpowiedź - jak będzie.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

272

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

WDR 3600 V3 na tym sofcie po 3 dniach:
- sporadyczne restarty i zaniki wifi
- b. słaba w stosunku do możliwości łącza (230 Mbps bez routera) maks  przepływność - 40-70 Mbps WIFI/WAN (pomiary przez iperf3),  natomiast pomiary router - komp przez wifi  daje 90-100 Mbps
- po włączeniu qos  - tylko limit down/up na 200 Mbps) router zaczął się restartowć, na szczęście na extroot, wiec wystarczyło wyjąć pendrive

- downgrade do AA i problemy póki co zniknęły - znaczna poprawa wydajność - 100-150Mbps na Wifi

273

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

Nieprawda. Nie dałem obrazów do takiego modelu, więc pewnie o v1 piszesz.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

274

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

Cezary napisał/a:

Nieprawda. Nie dałem obrazów do takiego modelu, więc pewnie o v1 piszesz.

https://wiki.openwrt.org/toh/tp-link/tl-wdr3600

Masz rację - literówka, oczywiście wersja 1.3 a nie 3, każda z wersji od 1.1 do 1.5 działa na sofcie v1,
Wiem, że to soft eksperymentalny i ma prawo cos nie działać, więc daję tylko  feedback nie spodziewając się niczego.
Router to używka z Allegro, już się bałem że uszkodzony,  bo na factory testowałem go bardzo krótko, ale to na szczęście soft a nie hardware.

Od kilku lat mam  WR941  też na Twoim Gargoyle - działa super, bardzo przydaje się filtrowanie czasowe, ale  sieci na 2,4 Ghz jest już tyle, że zmiana na 5,2 GHz prawie podwoiła przepływność po wifi

275

Odp: Gargoyle 1.9.0.1

witam  - wiem ze jest nowsza wersja  ale jeszcze chwile bede na tej 
mam problem z pluginem Email  - nie chce wysyłac   - konfig wyglada tak

Sun Apr 10 09:44:42 2016 daemon.err uhttpd[2041]: sendmail: could not send mail (account default from /etc/msmtprc)
account default
host poczta.interia.pl
port 465
tls on
auth plain
user xxxxxxxxxxx@interia.pl
password xxxxxxxxxx
auto_from off
from xxxxxxxxxxx@interia.pl xxxxxxxxxxxxx@interia.pl

nie wiem moze źle konfiguruje   - próbowałem na gmailu ale to samo przy okazji czy podwójne uzywietelnianie sms  ma jakies znaczenie  - i jaki port ma byc wpisany  dla  przychodzacej czy wychodzacej