Temat: Chaos Calmer i oscam
Witam
Coś nie mogę znaleść info czy jest wsparcie dla oscam?
Jesli tak to czy podobnie instalacja wygląda jak na Garygole?
Chciałem kupić jakiś mocniejszy router teraz mam starego 1043 Nd v1 Czytnik phoenix
Mysłałem o Archer C7 czy oscam i ten czytnik zadziała ?
Czy lepiej kupić jako główny router jakiegoś Asusa a tego zostawic jako serwer oscam?