1

Temat: Chaos Calmer i oscam

Witam
Coś nie mogę znaleść info czy jest wsparcie dla oscam?
Jesli tak to czy podobnie instalacja wygląda jak na Garygole?
Chciałem kupić jakiś mocniejszy router teraz mam starego 1043 Nd v1 Czytnik phoenix
Mysłałem o Archer C7 czy oscam i ten czytnik zadziała ?
Czy lepiej kupić jako główny router jakiegoś Asusa a tego zostawic jako serwer oscam?

2

Odp: Chaos Calmer i oscam

Co rozumiesz pod pojęciem "czy jest wsparcie"? Pakiet - jest u mnie repo.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Chaos Calmer i oscam

Tak chodziło mi czy jest tak jak to było w gargusiu

4

Odp: Chaos Calmer i oscam

Oscam to oscam - działa tak samo.
Jak zainstalujesz Openwrt z Luci, to wszystko inne możesz wyklikać (nawet zawartość plików konfiguracyjnych możesz wkleić poprzez webif).

5

Odp: Chaos Calmer i oscam

Fajnie czyli najnowszy oscam wystarczy skopiować do katalogu tmp i uruchomić instalacje i powinno  zadziałać

6 (edytowany przez Scotch 2016-02-19 20:53:43)

Odp: Chaos Calmer i oscam

Tak można w ten sposób, można poprzez GUI routera.
To samo dotyczy sterowników phoenixa