Odp: Witam - kilka pytań początkującego
Czy robiąc konfigurację usypiania dysku z gui czy poprzez putty jest jakaś różnica czy nie ma znaczenia, bo nadal po uśpieniu dysku jak chce się zalogować do gargoyle to nie udaje się tak jakby się zawieszało w trackie logowania lub już po np. jak chcę wejść w jakąś zakładkę.