Temat: FPU emulation

Witam. Chciałbym się zapytać czy standardowo w gargoyle jest włączony make "kernel_menuconfig -> [x] Enable FPU emulation". Jeśli nie czy mógłbym się dowiedzieć jak to zrobić?

2

Odp: FPU emulation

W moich nie. Przekompilować całe gargoyle.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.