Temat: FPU emulation
Witam. Chciałbym się zapytać czy standardowo w gargoyle jest włączony make "kernel_menuconfig -> [x] Enable FPU emulation". Jeśli nie czy mógłbym się dowiedzieć jak to zrobić?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → FPU emulation
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam. Chciałbym się zapytać czy standardowo w gargoyle jest włączony make "kernel_menuconfig -> [x] Enable FPU emulation". Jeśli nie czy mógłbym się dowiedzieć jak to zrobić?
W moich nie. Przekompilować całe gargoyle.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → FPU emulation
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc