Temat: Kompilacja a zerwane połączenie SSH.
Witam.
Jak najprościej odpalić kompilację OpenWRT tak, by była kontynuowana nawet po zerwaniu połączenia SSH?
Np niepotrzebnie chodzi mi laptop w czasie gdy na serwerze leci kompilacja...
System to Debian i na razie myślałem by dopisać sobie odpowiedni pliczek i uruchamiać kompilację jako usługę, ale może jest jakieś lepsze rozwiązanie?
Pozdrawiam.