1

Temat: Kompilacja a zerwane połączenie SSH.

Witam.

Jak najprościej odpalić kompilację OpenWRT tak, by była kontynuowana nawet po zerwaniu połączenia SSH?

Np niepotrzebnie chodzi mi laptop w czasie gdy na serwerze leci kompilacja...

System to Debian i na razie myślałem by dopisać sobie odpowiedni pliczek i uruchamiać kompilację jako usługę, ale może jest jakieś lepsze rozwiązanie?

Pozdrawiam.

2

Odp: Kompilacja a zerwane połączenie SSH.

Nazywa się screen i nawet w debianie go znajdziesz.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Kompilacja a zerwane połączenie SSH.

Wielkie dzięki, o to mi chodziło.