Temat: WDR4300 nie loguje się na konsoli

Witam mój zestaw do WDR4300 + E3372 Hilink+ hub nantec z zasilaniem 5V 2A.
Do tej pory miałem Gargoyle 1.6.2.2
W związku z tym iż miałem dość ciąłych restartów urzadzenia postanowiłem pokombinować, zainstalowałem opern wrt z tego linku
openwrt-ar71xx-generic-tl-wdr4300-v1-squashfs-factory.bin
problem polega na tym że komputer widzi sieć, po kablu też jest widoczna, a nie można zalogować się na konsoli pod adresem 192.168.1.1
Wczesniej też miałem ten sam adres, więc nawet jakbym zrobił sysupgrade, to i tak powinno sie logować, nazwa sieci po wifi jest widoczna jako openwrt, loguje się na niej bez hasła, bo nie woła o nie, ale wpisujac adres 192.168.1.1 nie moge sie zalogować na routerze, w opcjach sieci połaczenie jest widoczne jako właśnie ten adres, a przydzielone dhcp mam na np 192.168.1.114.
Pytanie jak moge zwrócić do mozliwości autualizacji softu na poprzedni lub jak moge sie w takiej sytuacji zalogować na routerze

2

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

Jak nie masz ustawionego hasła to przez telnet masz się zalogować.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

co to znaczy przez telnet

4

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

A jak teraz się logujesz na konsoli? Przez ssh pewnie. Użyj telnetu, inny protokół, masz go w putty jak używasz.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

5 (edytowany przez venom200 2015-03-31 21:44:48)

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

no wlasnie tylko z paska adresu sie logowałem dotychczas
Dobra mam już root@openwrt:/# co dalej

6

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

Ale nie napisałeś co chcesz dalej smile

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

7

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

nie nie napisałem co dalej nie wiem co mam zrobic chyba zmieniłem dres routera

8

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

To naciśnij reset na 30s, przywróci router do ustawień domyślnych i konfiguruj router od nowa.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

9

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

niestety ale przycisk reset nie działa trzymałem ponad minutę, powiedz proszę mi jak mam się zalogować przez telnet i potem jak mogę wejść w konsolę

10

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

Reset zrobiłem do ustawien fabrycznych pomoże ktoś skonfigurować przez telneta mój router krok po kroku nigdy tego nie robiłem

11

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

Już Ci wszyscy pomogli tylko jeszcze o tym nie wiesz, bo nie skorzystałeś z wyszukiwarki na forum...

Home: ZyXEL NBG6817 (OpenWrt)
NAS: HP ProLiant MicroServer Gen8 E3-1265L V2, 16 GB (PVE)

12

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

venom200 napisał/a:

Reset zrobiłem do ustawien fabrycznych pomoże ktoś skonfigurować przez telneta mój router krok po kroku nigdy tego nie robiłem

Ale CO chcesz skonfigurować przez telnet? Nadal tego nie napisałeś.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

13 (edytowany przez venom200 2015-04-01 06:33:19)

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

Np Możliwość wejścia do modemu przez www.
Lub Poprawną konfigurację z e3372 tak żeby wszystko chodziło jak należy.
Albo niech ktoś powie krok po kroku jak mam to zrobić.
Siedziałem do 3 nad ranem i naprawdę kombimowalem ile się da i nic z tego nie wyszło
Próbowałem zainstalować na kompie serwer FTP ale też nie wiem jak to zrobić żeby działało i żebym mógł zainstalować nowy firmware

14

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

venom200 napisał/a:

Np Możliwość wejścia do modemu przez www.

To masz standardowo

Lub Poprawną konfigurację z e3372 tak żeby wszystko chodziło jak należy.
Albo niech ktoś powie krok po kroku jak mam to zrobić.

http://eko.one.pl/?p=openwrt-3g#obsugam … ybierasppp jeżeli to zwykły modem
http://eko.one.pl/?p=openwrt-3g#obsugam … owejhilink jeżeli to hilink

Siedziałem do 3 nad ranem i naprawdę kombimowalem ile się da i nic z tego nie wyszło
Próbowałem zainstalować na kompie serwer FTP ale też nie wiem jak to zrobić żeby działało i żebym mógł zainstalować nowy firmware

Patrz faq na górze strony.

Precyzuj pytania bo tak to nie wiadomo o co pytasz .

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

15

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

no własnie nie wchodzi do routera przez www, co pisałem na poczatku juz

16

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

Podaj konkretny adres z którego zainstalowałeś soft. Bo chyba zainstalowałeś wersję bez gui po prostu.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

17 (edytowany przez venom200 2015-04-01 06:52:04)

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

tak bez gui zainstalowałem
A ja generelnie jestem totalnie pocatkujacy w temacie

18

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

I nie odpowiadasz na pytania. Adres konkretny z którego zainstalowałeś firmware.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

19 (edytowany przez venom200 2015-04-01 06:56:07)

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

http://dl.eko.one.pl/barrier_breaker/ar71xx/

I oczywiście wersja dla mojego modemu

20

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

Teraz przeczytaj faq na górze strony i wgraj nowy soft z gui.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

21

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

venom200 napisał/a:

http://dl.eko.one.pl/barrier_breaker/ar71xx/

I oczywiście wersja dla mojego modemu

ROUTERA nie modemu.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

22 (edytowany przez venom200 2015-04-01 06:57:56)

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

No tak soki z rozpedu pisze
I co dalej

23

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

Jak wgrasz nowy soft? Rób dalej to co chciałeś. Po coś chciałeś go przecież wgrać?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

24 (edytowany przez venom200 2015-04-01 07:06:02)

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

A jak moge wgrac inny soft?
Nie wiem jak to zrobić, bo nie wiem jak skonfigurować ftp
Sterownikow modemu tez mi nie przyjmuje
Dla was to jest wszystko oczywiste, ale jak dla osoby totalnie zielonej jest to niewatpliwie problem

25

Odp: WDR4300 nie loguje się na konsoli

Masz w faq. Przeczytaj je w końcu.

Najprościej - ustaw hasło i przez winscp skopiuj nowy soft do routera, wgraj przez sysupgrade.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.