Temat: WDR4300 nie loguje się na konsoli
Witam mój zestaw do WDR4300 + E3372 Hilink+ hub nantec z zasilaniem 5V 2A.
Do tej pory miałem Gargoyle 1.6.2.2
W związku z tym iż miałem dość ciąłych restartów urzadzenia postanowiłem pokombinować, zainstalowałem opern wrt z tego linku
openwrt-ar71xx-generic-tl-wdr4300-v1-squashfs-factory.bin
problem polega na tym że komputer widzi sieć, po kablu też jest widoczna, a nie można zalogować się na konsoli pod adresem 192.168.1.1
Wczesniej też miałem ten sam adres, więc nawet jakbym zrobił sysupgrade, to i tak powinno sie logować, nazwa sieci po wifi jest widoczna jako openwrt, loguje się na niej bez hasła, bo nie woła o nie, ale wpisujac adres 192.168.1.1 nie moge sie zalogować na routerze, w opcjach sieci połaczenie jest widoczne jako właśnie ten adres, a przydzielone dhcp mam na np 192.168.1.114.
Pytanie jak moge zwrócić do mozliwości autualizacji softu na poprzedni lub jak moge sie w takiej sytuacji zalogować na routerze