Temat: jak podłączyć drukarkę
Witam.
Używam Gargole'a. Podłączyłem drukarkę Samsung CLP-300 do usb mojego WDR 3600. Wcześniej udało się skonfigurować drukarkę i port jak opisamo w
http://wiki.openwrt.org/doc/howto/p910n … he.clients
Ale wtedy, po dodaniu tej drukarki w drugim kompie, wyświetlił się komunikat, że jedną z przyczyn może być za mało pamięci.
Jak zrobić by dwa kompy mogły wysyłać pliki do tej samej drukarki.