Temat: TP-Link TL-WR841ND v8.4

wgrałem ddwrt dla testów yikes nie bardzo, chce wgrać openwrt, lecz nie mogę yikes

cokolwiek wgram zostaje ciągle ten ddwrt, zgodnie z tym :
https://samhobbs.co.uk/2013/11/switch-f … 30-minutes

lub :

https://www.youtube.com/watch?v=5Xx-1_SgYlo

Próbuje wgrać tl-wr841nd-webflash.bin - bez zmian, wgrywanie ze strony tp-linka też się kończy tym że po resecie mam ciagle ddwrt
* oczywiście co każde wgranie daje reset ustawień

mogę prosić o pomoc yikes ?

2

Odp: TP-Link TL-WR841ND v8.4

Prześlij obraz do routera i wgraj przez mtd. DD-WRT się bardzo opiera jak chcesz obraz zmienić.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: TP-Link TL-WR841ND v8.4

właśnie takie coś znalazłem :

http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/TP … WR841nd_v8

robie ostatnie polecenie przez ssh: telnet i mam:

root@DD-WRT:~# mtd -r write /tmp/tplink.bin linux
Unlocking linux ...
Writing from /tmp/tplink.bin to linux ...  [w]                               [e]Erasing mtd failed: linux
root@DD-WRT:~#

4

Odp: TP-Link TL-WR841ND v8.4

No to masz problem skoro nie chce tego zrobić. Trzymaj kciuki żeby flash nie padł, podłączaj kabel i rób przez bootloader.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

5 (edytowany przez Maniek19pl 2015-03-04 22:20:26)

Odp: TP-Link TL-WR841ND v8.4

poszedł przez wgranie bezpośrednio pliku od openwrt przez scp big_smile

i telnet

6

Odp: TP-Link TL-WR841ND v8.4

jest jakaś szansa aby zmieściło się ekg + screen ? ekg idzie, ale zostało tylko 180 kb yikes więc screen nie wejdzie, nie wiem usunięcie nie potrzebnych rzeczy np ? podłączenie przez Poe czy coś?

7

Odp: TP-Link TL-WR841ND v8.4

Jak czegoś sam nie instalowałeś to odinstalowanie tego nie zwolni miejsca.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

8

Odp: TP-Link TL-WR841ND v8.4

dobra dzięki poradnikowi ustawiłem pseudo bridge , relay big_smile Działa big_smile