Temat: TP-Link TL-WR841ND v8.4
wgrałem ddwrt dla testów
nie bardzo, chce wgrać openwrt, lecz nie mogę ![]()
cokolwiek wgram zostaje ciągle ten ddwrt, zgodnie z tym :
https://samhobbs.co.uk/2013/11/switch-f … 30-minutes
lub :
https://www.youtube.com/watch?v=5Xx-1_SgYlo
Próbuje wgrać tl-wr841nd-webflash.bin - bez zmian, wgrywanie ze strony tp-linka też się kończy tym że po resecie mam ciagle ddwrt
* oczywiście co każde wgranie daje reset ustawień
mogę prosić o pomoc
?