Temat: TL-WR841N

witam, szukam routera z N300 który mogę ustawić jako ap client (bez zbędnych problemów) tak samo na którym mogę wgrać openwrt

Ten router da radę smile ?

2

Odp: TL-WR841N

Każdy pod openwrt działa jako apclient...

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3 (edytowany przez Maniek19pl 2015-02-25 18:19:59)

Odp: TL-WR841N

znalazłem taki temat : http://tplink-forum.pl/pogotowie-konfig … a7391cd07b

lub tutaj : http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2058243.html

Bo poirytowałem się tym iż kupiłem asus'a n12E nie moge nic na niego wgrać i nie mogę go ustawić jako AP Client yikes

Czy napewno mogę na wyżej wymieniony router wgrać openwrt , ustawić urządzenie jako AP Client, podłączyć go po wifi z moim głównym routerem w pokoju, A tp-linka podłaczyć kablem lan do dekodera abym miał na nim Internet ?

4

Odp: TL-WR841N

Nie wiem skąd te pytania. Jak wgrasz openwrt to ustawisz jako klient, tak.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

5

Odp: TL-WR841N

Dobrze ! Dzięki Cezary smile też się zdziwiłem że takie coś w Google znalazłem yikes Ale wolałem się upewnić