Temat: TL-WR841N
witam, szukam routera z N300 który mogę ustawić jako ap client (bez zbędnych problemów) tak samo na którym mogę wgrać openwrt
Ten router da radę
?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → TL-WR841N
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
witam, szukam routera z N300 który mogę ustawić jako ap client (bez zbędnych problemów) tak samo na którym mogę wgrać openwrt
Ten router da radę
?
Każdy pod openwrt działa jako apclient...
znalazłem taki temat : http://tplink-forum.pl/pogotowie-konfig … a7391cd07b
lub tutaj : http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2058243.html
Bo poirytowałem się tym iż kupiłem asus'a n12E nie moge nic na niego wgrać i nie mogę go ustawić jako AP Client ![]()
Czy napewno mogę na wyżej wymieniony router wgrać openwrt , ustawić urządzenie jako AP Client, podłączyć go po wifi z moim głównym routerem w pokoju, A tp-linka podłaczyć kablem lan do dekodera abym miał na nim Internet ?
Nie wiem skąd te pytania. Jak wgrasz openwrt to ustawisz jako klient, tak.
Dobrze ! Dzięki Cezary
też się zdziwiłem że takie coś w Google znalazłem
Ale wolałem się upewnić
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → TL-WR841N
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc