Temat: Nietypowy problem
Dostałem troszkę uszkodzonego Netgara WNDR3700v2. Po burzy prawdopodobnie padł switch, nie działa żadne wejście rj-45. Na gargoyle działa wifi, co mi w zupełności wystarczy. Ale po wrzuceniu bb z luci doczytałem, że domyślnie wifi domyślnie jest wyłączone.
Jak to wifi teraz włączyć bez dostępu po lan i wifi. Da się to ugryźć jakoś po konsoli szeregowej?? Czy konieczny będzie obraz z włączonym wifi?