1

Temat: Nietypowy problem

Dostałem troszkę uszkodzonego Netgara WNDR3700v2. Po burzy prawdopodobnie padł switch, nie działa żadne wejście rj-45. Na gargoyle działa wifi, co mi w zupełności wystarczy. Ale po  wrzuceniu bb z luci  doczytałem, że domyślnie wifi domyślnie jest wyłączone. 

Jak to wifi teraz włączyć bez dostępu po lan i wifi.  Da się to ugryźć jakoś po konsoli szeregowej?? Czy konieczny będzie obraz z włączonym wifi?

2

Odp: Nietypowy problem

Da się z konsoli.

3

Odp: Nietypowy problem

Jakaś podpowiedź

4

Odp: Nietypowy problem

jbl485 napisał/a:

Jakaś podpowiedź

Wyedytuj sobie /etc/config/wireless, zrestartuj Wi-Fi.
Na przyszłość polecam FAQ: http://eko.one.pl/forum/viewtopic.php?pid=2843#p2843 i OpenWrt Wiki: http://wiki.openwrt.org/doc/uci/wireless

5 (edytowany przez jbl485 2015-01-28 13:07:42)

Odp: Nietypowy problem

Chyba nie bardzo się rozumiemy. Nie połączę się do routera po lan. Mogę jedynie przez konsole szeregową rs232-ttl

6

Odp: Nietypowy problem

To połącz się i uruchom wifi, jakich jeszcze wskazówek potrzebujesz, jeśli wszystko wiesz?

7

Odp: Nietypowy problem

jbl485 napisał/a:

Chyba nie bardzo się rozumiemy. Nie połączę się do routera po lan. Mogę jedynie przez konsole szeregową rs232-ttl

No tak, i właśnie tam masz to zrobić. Co za różnica jaka to jest konsola?
A konsola tam, to UART, nie RS232.