Temat: Prezentacja bazującego na OpenWrt - KeeneticOS - na zjeździe MiŚOT
Nie słyszałem o tym systemie wcześniej ale że bazuje na OpenWrt to postanowiłem dać o tym wzmiankę tutaj. Ponad 4 lata temu był poruszany wątek na forum eko.one.pl nawiązujący do Keenetic. W statystykach nie ma urządzeń Keenetic ale wsparcie OpenWrt oczywiście jest. Wideo 25 minut na YouTube (do ~16 minuty po angielsku, potem pl). Z prezentacji wynika że ten produkt jest popularny, również w Polsce, z tym że wśród firm a nie indywidualnych klientów.
Tutaj również forum wspomnianego systemu gdzie można zobaczyć changelogi, feature requesty, bugi. Oraz repo na GitHub.
